2
طراحان ایده آفرین چگونه آغاز به کار کرد؟​

گروه طراحان ایده آفرین در سال ١٣92، با سرمایه ای اندک (تحت عناوین دیگر) کار خود را آغاز کرد. و امروز، با نام جدید (طراحان ایده آفرین) پا به عرصه طراحی و تبلیغات کشور نهاده است و امید است در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده مدیران به جرأت به یکی از پیشرفته ترین شرکتهای حال حاضر در بخش خصوصی تبدیل شود؛ سیاست‌های کاری گروه طراحان ایده آفرین نیز به تبعیت از اصول کسب و کار تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات با ارائه روش‌های خلاقانه و مبتکرانه در ارسال و دریافت با استفاده از فناوری روز در بستر وب و استفاده از پهنای باندی وسیع مسیری است که طراحان ایده آفرین در آن گام برمی‌دارد. هدف طراحان ایده آفرین نیز در راستای اهداف شرکت پیش می‌رود. برند طراحان ایده آفرین در بین شرکتهای طراحی، تبلیغات آنلاین , تبلیغات موبایلی و بازاریابی اینترنتی در ایران جایگاه خود را یافته و درصد بالایی از تقاضای بازار را مرتفع ساخته است؛ حفظ چنین جایگاهی و ارتقا آن به برندی یکتا در این عرصه هدف طراحان ایده آفرین می‌باشد. افزایش امکانات همگام با نیاز مشتریان در راستای رسیدن به این هدف تا به امروز ما را یاری نموده است.

شرکت طراحان ایده آفرین از ابتدای تأسیس خدمات خود را بر پایه رونق کسب و کارهای ایرانی بناکرده است و خوشحالیم از اینکه تا به امروز توانسته ایم بسیاری از صاحبان کسب و کارهای بومی را شناخته و خدمات خود را در راستای رونق مشاغل به آنها ارائه دهیم.

تفاوت اصلی خود را با سایر ارائه دهندگان خدمات مشابه در تغییر مثبت و گذشتن از سختی ها و موانع می بینیم که بی شک مشتریان ما بزرگترین حامیان ما در این راه بوده اند و همچنان در تلاشیم ارتباط دو طرفه خود با مشترکین خود را گسترش دهیم.

پس صمیمانه دستان گرم شما را می فشاریم و دلگرمیم به دعاهای خیرتان.

اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید…

اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است…

اگر پیشنهادی برای گروه دارید که می تواند راهگشای ما باشد…

اگر دوست دارید، با گروه به هر نوعی همکاری داشته باشید…

اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید….

میتوانید پیام خود را به ایمیل ceo@tarahanidea.com  ارسال کنید. این ایمیل مستقیما توسط بنده دریافت و در اولین فرصت حتما بررسی و نتیجه را به شما اعلام خواهم کرد.

همچنین فرقی نمیکند شما مشتری طراحان ایده آفرین باشید یا نه , میتوانید در پورتال کاربران طراحان ایده آفرین ثبت نام کنید و از آن طریق علاوه بر ارتباط مستقیم با من و همکاران ام از سرویس های کسب درآمد آنلاین با لینک اختصاصی خودتان و یا سرویس های متنوع رونق کسب و کار استفاده نمایید

رسول طاهری

صاحب امتیاز و مدیر مسئول طراحان ایده آفرین

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

طراحان ایده آفرین، در سال 1397 با هدف ارتقاء کسب و کار های اینترنتی و ارائه خدمات نوین به کاربران تاسیس گردیده است.

طراحان ایده آفرین | طراحی سایت | طراحی وب سایت | سئو و بهینه سازی سایت | طراحی لوگو | طراحی کارت ویزیت | عکاسی صنعتی | عکاسی | آموزش طراحی سایت | سئو | بهینه سازی سایت | برندینگ | Tarahan Idea

طراحی سایت توسط گروه طراحان ایده آفرین

قرعه کشی ها و ... در اینستاگرام

آدرس: تهران – میدان انقلاب، خیابان دانشگاه، کوچه قدیری، پلاک 22، واحد 8

ایمیل: info@tarahanidea.com
تلفن: 66970674
دورنگار: 66970675
تلفن همراه: 9088 910 910 98+